Eliminácia alergických záťaží

Metóda Bicom sa využíva v oblasti diagnostiky a liečby alergií už viac ako 20 rokov. Alergia patrí v súčasnosti medzi hlavné civilizačné choroby. Pri liečbe vychádzame z poznania, že alergia je len dôsledkom disharmónie, ktorá za určitých okolností v tele nastala.

Metódou Bicom je možné eliminovať:
- Potravinové alergie a intolerancie
- Peľové alergie
- Alergie na zvieratá
- Alergie na prach, chlad, slnko
- Kontaktné alergie (kov, pracie prostriedky, farby, impregnačné látky, latex (kondómy)...)
- Ťažké kovy, chemické látky

Úspešnosť eliminácie alergií pomocou biorezonancie v závislosti od druhu alergie je v rozmedzí 70 -95 %.

Na elimináciu alergie je ideálne doniesť si vzorku vlastného alergénu podľa typu alergie, ak je známy, napríklad prach z vysávača, lepiacu pásku s nalepenými alergénmi s roztočmi z posteľného prádla, prachu z parapetnej dosky pri otvorenom okne, nalepenú pásku, ktorá voľne visela vo vzduchu vo vašom byte aspoň týždeň, chlpy vášho psa, mačky...). Zistenie prítomnosti alergénu je bezbolestné. Dá sa realizovať a je vhodné aj pre malé deti, menšie detičky sedia na kolenách rodiča. Na absolvovanie terapie sú potrebné 2 - 4 sedenia, ale úspešnosť terapie sa mnohokrát prejaví už po prvej terapii.

CENA CELKOVEJ DIAGNOSTIKY: 75,-€
TERAPEUTICKÉ SEDENIE: 25,-€

Odstránenie alergénu býva zvyčajne dlhodobé až doživotné. Nie je však vylúčené, že telo zareaguje na ďalšie alergény, málokedy však na ten, ktorý už bol odstránený.
U chronických a závažných stavov odporúčame z hľadiska prevencie návštevu u nás zopakovať.