Stop fajčeniu

Odvykanie fajčenia pomocou biorezonančnej terapie má niekoľkoročnú históriu. Metóda je bezbolestná a nemá negatívne účinky na organizmus. Terapii sa môže podrobiť každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet. Pri terapiách proti nikotínovým závislostiam je úspešnosť 80%. Niektorí terapeuti dokonca uvádzajú u svojich pacientov až 95% úspešnosť. Táto metóda potláča fyzickú závislosť- abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad. Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia.

Ide o momentálne jednu z najúčinnejších metód ako prestať fajčiť.

Celý proces trvá približne 45 minút. Pred zákrokom sa neodporúča fajčenie nijako obmedzovať. Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľkých hodín po terapii. Nutnosť fajčenia sa na druhý deň ráno už väčšinou nedostavuje. Počas terapie je možné nahrávať podporný čip na predĺženie účinkov terapie, ktorý sa aplikuje na telo.

Aj napriek veľmi vysokej účinnosti tejto metódy je treba následne podporiť úspešnosť svojou sebadisciplínou a zodpovednosťou, nakoľko biorezonancia neodstráni návyky a sociálne zlozvyky, ktoré si fajčiar vypestoval v čase fajčenia.

Odporúčame:
- odstrániť zvyšné cigarety z dosahu
- odstrániť popolníky, zapaľovače
- na miesta, kde sa najviac fajčilo umiestniť žuvačky, oriešky a iné
- piť veľa nealkoholických nápojov, ideálne 2-3 litre, čo podporí vylučovanie toxických látok z tela
- neskúšať účinky antinikotínovej metódy so zapálenou cigaretou!!!

Hoci antinikotínový zákrok nemá vedľajšie účinky, v dôsledku ukončenia prísunu nikotínu do tela sa môžu dostaviť krátkodobé reakcie, ako napríklad:
- sucho v ústach
- mierne kovová chuť v ústach
- slabšia podráždenosť, nervozita, nesústredenosť
- únava
- poruchy spánku
- mierna ospalosť
- zvýšené potenie
- mierna bolesť hlavy

Tieto reakcie sú krátkodobé a miznú do 2 týždňov od terapie. V prípade ťažkostí je možné absolvovať terapiu opakovane a to do 30 dní zadarmo.